Kansli

Adress:
GK Värmdö
Björnskogsvägen 52, NB
134 35 Gustavsberg

E-mail:
Kansli, kansli@gkvarmdo.se
Barngrupper, barngympa@gkvarmdo.se (3-6år)
Ba
sgrupper, tg@gkvarmdo.se (6år och äldre)
Trupptävlingsgrupper, sportchef@gkvarmdo.se. (7 år och äldre)
Parkour, parkour@gkvarmdo.se
Sportchef, sportchef@gkvarmdo.se
Ekonomi, ekonomi@gkvarmdo.se
Styrelse, styrelse@gkvarmdo.se
Valberedningen, 
Nominering, nominering@gkvarmdo.se
VM & VTC, 
tavling@gkvarmdo.se

Vi har inget telefonnummer att nås på, vänligen skicka ett mail till enhet du önskar komma i kontakt med.

 

Inbetalningsinfo:
Bankgiro för OCR-betalningar: 134-8085
Bankgiro för övriga inbetalningar: 134-8127

Kommentarer är stängda